20 marca 2018

Warsztaty regionalne programu Erasmus+ we Wrocławiu

Ministerstwo Edukacji Narodowej zachęca do udziału w warsztatach regionalnych programu Erasmus+, które odbędą się 5 kwietnia br. w siedzibie Przedstawicielstwa Regionalnego Komisji Europejskiej we Wrocławiu.

Jakie możliwości daje udział w programie Erasmus +? Kto może z niego skorzystać? W jaki sposób aplikować? Jakie formalności należy spełnić?. Na te i inne pytania odpowiedzą eksperci podczas warsztatów regionalnych programu Erasmus+, organizowanych przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji.

Program Erasmus+ to możliwości rozwoju dla wszystkich. W ciągu siedmiu lat jego funkcjonowania (perspektywa finansowa 2014-2020) z jego oferty skorzysta w sumie 4 mln osób w całej Europie oraz 125 tys. instytucji.

Jeśli chcesz stworzyć projekt edukacyjny, te warsztaty są właśnie dla Ciebie!

W inspirujący i kreatywny sposób eksperci FRSE przedstawią możliwości programu Erasmus+ i podadzą przykłady zrealizowanych projektów z sektorów: edukacja szkolna, kształcenie i szkolenie zawodowe, młodzież oraz edukacja dorosłych.

Ponadto w trakcie wydarzenia przyszli i obecni beneficjenci będą mogli uzyskać informacje na temat pozyskania środków unijnych w ramach programu Erasmus + w punkcie informacyjnym.

Szczegółowy program
Rejestracja uczestników

Departament Informacji i Promocji
Ministerstwo Edukacji Narodowej

Idź do góry