27 lutego 2017

Lista arbitrów w zakresie egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe do rozpatrywania odwołań – technik informatyk

Kwalifikacja E.12

Egzaminatorzy:

  1. Dorota Strupiechowska
    Rekomendacje: Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Warszawie
  2. Adam Mazgajczyk
    Rekomendacje: Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu
  3. Dariusz Malita
    Rekomendacje: Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
  4. Daniel Paweł Jabłoński
    Rekomendacje: Okręgowa Komisja Egzaminacyjna we Wrocławiu
  5. Piotr Kolasa
    Rekomendacje:Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Gdańsku
  6. Piotr Gorzelańczyk
    Rekomendacje: Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu
  7. Robert Piotr Dziurski
    Rekomendacje: Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Jaworznie
  8. Waldemar Bocheński
    Rekomendacje: Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu

Eksperci:

  1. Zdzisław Kiełbasa
    Rekomendacja: Związek Rzemiosła Polskiego
  2. Krzysztof Pytel
    Tytuł naukowy: dr
    Rekomendacja: Uniwersytet Łódzki

 

Kwalifikacja E.13

Egzaminatorzy:

  1. Dorota Strupiechowska
    Rekomendacje: Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Warszawie
  2. Adam Mazgajczyk
    Rekomendacje: Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu
  3. Dariusz Malita
    Rekomendacje: Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
  4. Daniel Paweł Jabłoński
    Rekomendacje: Okręgowa Komisja Egzaminacyjna we Wrocławiu
  5. Piotr Kolasa
    Rekomendacje:Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Gdańsku
  6. Piotr Gorzelańczyk
    Rekomendacje: Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu
  7. Robert Piotr Dziurski
    Rekomendacje: Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Jaworznie
  8. Waldemar Bocheński
    Rekomendacje: Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu

Eksperci:

  1. Zdzisław Kiełbasa
    Rekomendacja: Związek Rzemiosła Polskiego
  2. Krzysztof Pytel
    Tytuł naukowy: dr
    Rekomendacja: Uniwersytet Łódzki

 

Kwalifikacja E.14

Egzaminatorzy:

  1. Dorota Strupiechowska
    Rekomendacje: Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Warszawie
  2. Adam Mazgajczyk
    Rekomendacje: Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu
  3. Dariusz Malita
    Rekomendacje: Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
  4. Daniel Paweł Jabłoński
    Rekomendacje: Okręgowa Komisja Egzaminacyjna we Wrocławiu
  5. Piotr Kolasa
    Rekomendacje:Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Gdańsku
  6. Beata Mędrecka-Bańka
    Rekomendacje: Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Jaworznie
  7. Piotr Gorzelańczyk
    Rekomendacje: Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu
  8. Robert Piotr Dziurski
    Rekomendacje: Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Jaworznie
  9. Waldemar Bocheński
    Rekomendacje: Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu

Eksperci:

  1. Zdzisław Kiełbasa
    Rekomendacja: Związek Rzemiosła Polskiego
  2. Krzysztof Pytel
    Tytuł naukowy: dr
    Rekomendacja: Uniwersytet Łódzki
Idź do góry